Informācija par apdraudējumiem

extenbro

Apdraudējuma apraksts:

Kas ir noticis:
Jūsu dators iespējams ir ticis inficēts ar extenbro trojāni. Tas ir datorvīruss, kas neļauj lietotājam lejupielādēt un instalēt anti-vīrusu programmas.

Ko darīt:
Jums nepieciešams restaurēt Jūsu DNS konfigurāciju uz to, kas Jums bija iepriekš, vai, ja Jūs neatceraties kāda tā tieši bija, tad uz konfigurāciju, kas ir droša. Ja gadījumā šī informācija šķiet nesaprotama un sarežģīta, aicinām sazināties ar sevis izvēlētu datorspeciālistu, kas Jums var palīdzēt šajā jautājumā.

Plašāka informācija pieejama šeit:
https://blog.malwarebytes.com/trojans/2019/07/extenbro-a-new-dns-changer-trojan-protecting-adware/

*Ja jums trūkst pieredze un zināšanas minēto darbību veikšanai - iesakām apsvērt iespēju izmantot kompetenta IT speciālista palīdzību.

English


What happened:
Your computer may have been infected with an extenbro trojan. It is a computer virus that prevents the user from downloading and installing anti-virus programs.

What to do:
You need to restore your DNS configuration to what you had before, or if you don't remember what it was exactly, to a configuration that is secure. If this information seems confusing and complicated, please contact a computer specialist of your choice who can help you with this matter.

More information is available here:
https://blog.malwarebytes.com/trojans/2019/07/extenbro-a-new-dns-changer-trojan-protecting-adware/

* If you lack the experience and knowledge to perform these activities – we recommend that you consider using the help of a competent IT specialist.